Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Deltasect 500ml rozpr. /10

«
Deltasect 500ml rozpr. /10
kód tovaru: 3740
EAN: 8586002988581
OTÁZKA K TOVARU
Účinná látka

Deltamethrin 0,15g/L (0,015%), pyretroid

Formulácia
Vodná suspenzia na priame použitie (RTU)

Výhody použitia
dlhodobý účinok
vysoká účinnosť
pôsobí kontaktne aj požerovo
usmrcuje hmyz takmer okamžite
pripravený na použitie
Rozsah použitia
Prípravok pre priame použitie, určený na hubenie všetkých vývojových štádií lezúceho hmyzu, ako sú švábi, rusi, mravce, blchy, ploštice, rybenky a pod., vo vnútorných priestoroch obytných budov.

Návod k použitiu
Pred použitím nádobu dôkladne pretrepte. Otvorte trysku nastavením symbolu sprej a silným opakovaným stláčaním páčky prípravok aplikujte. Proti mravcom aplikujte okolo vchodov do hniezd, na cestičky, alebo ako bariéru na miesta ich prenikania do vnútorných priestorov. Proti ostatným druhom aplikujtena všetky oblasti výskytu hmyzu (trhliny, pukliny, skryté priestory a možné skrýše hmyzu, do rohov miestností, okolo podlahových líšt, nôh nábytku, na dverové prahy a okolo zárubní v blízkosti vodovodného potrubia, kanalizačného potrubia a pod.)
Dávkovanie: Prípravok aplikujte tak, aby všetky povrchy, ktoré majú byť ošetrené, boli rovnomerne navlhčené.
Postrek zostáva účinný (reziduálna účinnosť) najmenej 10 dní, nesmie však byť umytý, utretý, zaprášený, alebo inak znehodnotený.
Vedľajšie účinky: Pri dodržaní návodu na použitie a bezpečnostných opatrení nie sú vedľajšie účinky.
Mechanizmus účinku
Pôsobí kontaktne aj požerovo. Deltamethrin usmrcuje hmyz takmer okamžite tým, že blokuje prenos nervových impulzov.Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku. Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.