Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Hoštické hnojivo na čučoriedky 1kg

«
Hoštické hnojivo na čučoriedky 1kg
kód tovaru: 435
EAN: 8594003194801
OTÁZKA K TOVARU
Hoštické organické hnojivo obsahuje fermentovaný kravský a konský hnoj, drvenú a granulovanú rohovinu a prírodné guáno, pocházajúce z trusu morských vtákov. Jedná sa o čisto prírodný (organický) produkt, bez prídavku priemyselne vyrábaných zložiek. Hnojivo dodáva rastlinám nielen potrebné živiny, ale výrazne aktivuje aj pôdnu mikroflóru. Na ďalšiu výživu rastlín odporúčame použiť kvapalnú formu Hoštického hnojiva s guánom.

Čisto prírodný produkt
Obsahuje guáno
Dodáva potrebné živiny

Chemické a fyzikálne vlastnosti: vlhkosť max. 18,5%; spálitelné látky vo vysušenej vzorke min. 50%; celkový dusík ako N prepočítaný na vysušenú vzorku 5%; celkový fosfor ako P2O5 prepočítaný na vysušenú vzorku 2%; celkový draslík ako K2O prepočítaný na vysušenú vzorku 1%; hodnota pH 5,0 - 7,0

Obsahuje fermentovaný kravský a knojský hnoj, drevenú rohovinu a prírodné guáno, pochádzajúce z trusu morských vtákov. Jedná sa o čisto prírodný (organický) produkt, bez prídavku priemyselne vyrábaných zložiek. Hnojivo dodáva rastlinám nielen potrebné živiny, ale výrazne aktivuje aj pôdnu mikroflóru.

Rozsah a spôsob použitia: hnojenie prevádzame na začiatku vegetácie v dávke 1 - 1,5 kg na 10 m2 (3-4 polievkové lyžice k jednej rastline) a v priebehu vegetácie (v júli) dávkou 0,8 - 1 kg na 10 m2 (2-3 polievkové lyžice k jednej rastline) tak, že uvedené množstvo hnojiva zapravíme vhodným náradím do pôdy a dostatočne zalejeme. Pri zapracovaní hnojiva do pôdy postupujte opatrne, aby nedošlo k poškodeniu koreňového systému rastlín.

Maximálna aplikačná dávka je 2 kg sušiny na m2 v priebehu 3 rokov.