Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Kapka na jesenné hnojenie 0,5L

«
Kapka na jesenné hnojenie 0,5L
kód tovaru: 608
EAN: 8594003196355
OTÁZKA K TOVARU
Univerzálne jesenné hnojivo s posilňujúcim účinkom je určené k jesennému hnojeniu všetkých záhradných rastlín (ihličnanov, listnatých stromov, okrasných kríkov a pod). Hnojivo je taktiež vhodné pre rastliny so zvýšenou potrebou draslíka a horčíka alebo k rastlinám u ktorých sa prejaví deficit týchto živín.

Univerzálne jesenné hnojivo s posilňujúcim účinkom je určené k jesennému hnojeniu všetkých záhradných rastlín (ihličnanov, listnatých stromov, okrasných kríkov...) Hnojivo je taktiež vhodné pre rastliny so zvýšenou potrebou draslíka a horčíka alebo k rastlinám u ktorých sa prejaví deficit týchto živín.

Rozsah a spôsob použitia: Hnojivový roztok pripravíme zmiešaním 15ml hnojiva (po okraj naplnené viečko) s 3 litrami vody. Rastliny hnojíme 1x týždenne (august-november) na povrch substrátu-zeminy. Pri prejavenom nedostatku horčíka alebo draslíka aplikujeme hnojivo počas vegetácie (marec-november) podľa potreby 1-2x týždenne (15ml hnojiva s 3 litrami vody). Pri aplikácii postrekom (na list alebo ihličie) zmiešame 15ml hnojiva so 6 litrami vody. Pred použitím obsah fľaše dôkladne pretrepeme.