Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Kvetinový koberec nízky

«
Kvetinový koberec nízky
kód tovaru: 9986-55
EAN: 8590396998606
OTÁZKA K TOVARU
Nízky kvetinový koberec je originálna zmes až 28 letničiek, ktorá vytvorí pri správnej starostlivosti oslňujúci výsledok v podobe kvitnúceho koberca. Zmes je namiešaná nielen s ohľadom na výšku, farebnosť, dobu kvitnutia rastlín, ale aj na vôňu a celkovú estetickosť kvitnúcej plochy. Zmes je určená pre priame siatie.

Odporúčame výsev od 2 do 5 gramov / m?.

Termín siatia je v marci až máji, s možnosťou výsevu v júni. Kvetinový koberec kvitne od júna do septembra. Počiatok kvitnutia je 6 týždňov od výsevu a výška porastu je 20 až 40 cm.

Táto zmes je zmesou letničiek a treba ju vysievať každoročne na dobre pripravenú pôdu, pokiaľ možno maximálne odburinenú. Vzhľad porastu sa v priebehu vegetácie mení, takmer každým dňom vyzerá trochu inak.

Kvetinová zmes je zložená tak, aby sa kvitnutie rozprestrelo do niekoľkých mesiacov. Vďaka tomu je táto zmes plná prekvapení, vyzerá odlišne v závislosti od klimatických podmienok, typu pôdy i termínu sejby.

Zloženie zmesi

Lobularia maritima, Convolvulus tricolor, Erysimum allionii, Chrysanthemum paludosum, Coreopsis tinctoria, Dimorphoteca sínusu, Eschscholzia californica, Dorotheanthus bellidiformis, Matthiola Incan, Godetia Amoena, Cheiranthus maritimus, Linaria maroccana, Lupinus hartwegii, Nemophila insignis, Nigella damascena, Dianthus chinensis, Phacelia campanularia , Phlox drummondii, Portulaca grandiflora, Silene armeria, Calendula officinalis, Iberis umbellata, Iberis amara, Zinnia elegans a ďalšie.