Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Lepový spray 400ml na stromy Vermifix

«
Lepový spray 400ml na stromy Vermifix
kód tovaru: 4912
EAN: 8594021252019
OTÁZKA K TOVARU
VERMIFIX lepidlo v spreji na ochranu stromov pred škodcami – 400 ml
Vermifix je lepidlo v spreji na ochranu stromov a rastlín.

Slúži na monitoring a signalizáciu náletu alebo výskytu škodcov na ovocných stromoch, okrasných stromoch, skleníkových kultúrach, zelenine, izbových rastlinách a poľných plodinách.

Účinný na: skočky, molice, nosáčiky, smútivky, strapky, mínerky, vrtivky čerešňové, mravce, piadivky, puklice

Návod na použitie
Tento výrobok je určený na ochranu drevín a na prípravu pascí rôznych druhov.

Lepidlo je možné nastriekať priamo a len na zrelú kôru (borku) stromov, najlepšie zo vzdialenosti 5- 10 cm v tenkej súvislej vrstve. Odporúča sa nanášať lepidlo v dvoch vrstvách, v prípade drsnej alebo popraskanej kôry i viac krát.

Lepidlo je možné tiež nastriekať na rôzne materiály, ako je napr. lepenka či fólia a takto pripravené lapače je možné zaviesť do korún stromov, alebo zapichnúť do pôdy vedľa rastlín a použiť tak na imobilizáciu húseníc, lariev a dospelých štádií škodlivého hmyzu.

Lepivá plocha zostáva aktívna deň po aplikácii. Pred použitím dobre pretrepte. Aplikujte len za bezvetria, alebo mierneho vánku.
Dbajte na to, aby sa prípravok v žiadnom prípade nedostal do tečúcich alebo stojatých vôd vo voľnej prírode.

Riziká vyplývajúce z použitia sú pri dodržaní návodu na použitie a správnej aplikácii pre včely a zver prijateľné.

Aktívna zložka polyolefíny (polyolefins) 42% hm (420g na 1kg)
Sprej proti výskytu skočiek, molíc, nosáčikov, smutiviek, strapiek, míneriek, vrtivky čerešňovej, mravcov, piadiviek a puklíc
Hmotnosť 0.35 kg

Oblasť použitia
Ovocné stromy, stromy, okrasné stromy, skleníkové kultúry, zelenina, izbové rastliny, poľné plodiny. Lepidlo slúži na monitoring, signalizáciu náletu či výskytu drepčíkov, molíc, vošiek, nosatcov, smutníc, strapcov, vŕtaliek, vrtule čerešňovej, mravcov, piadielok, puklíc.

Benefity výrobku
Lepidlo v spreji je vhodné na použitie všade tam, kde nie je možné použiť lepové pásy na ochranu stromov a rastlín. Dobre teda ochránia kríky či mladé stromčeky, kde ešte kmeň nie je taký silný, aby bolo vhodné použiť lepový pás. Lepidlo tak vytvára 100% bariéru proti lezúcim škodcom aj na hrubých kmeňoch. Navyše jeho jednoduchý spôsob aplikácie nastriekaním vytvára z tohto výrobku nenahraditeľného pomocníka do sadov a záhrad.

Lepidlo nie je fytotoxické (jedovaté pre rastliny) a je teda vhodné na priame použitie na stromoch a rastlinách. Lepidlo je registrované a certifikované na príslušných úradoch.