Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Lonstar 20+15ml

«
Lonstar 20+15ml
kód tovaru: 4943
EAN: 8586002982244
OTÁZKA K TOVARU
Prípravok proti bežným ale aj veľmi odolným burinám v trávniku. Výnimočná sada dvoch prípravkov Lontrel 300 a Starane Forte určená na ničenie nežiadúcich burín v okrasných trávnikoch. Likviduje aj tie najodolnejšie buriny v trávniku. Sada dvoch postrekových selektívnych herbicídov vo forme kvapalného koncentrátu pre riedenie vodou určený proti dvojklíčnolistovým burinám v trávniku v dávke LONTREL300 20 ml a STARANE FORTE 15 ml na 5-7,5 l vody na plochu 250 m?. Do požadovaného množstva vody vlejte postupne odmerané množstvo prípravku Lontrel 300 a po premiešaní vlejte odmerané množstvo Starane Forte, znovu dôkladne premiešajte.Dážď po dvoch hodinách po aplikácii, neovplyvní účinok na buriny. Odporúčame do všetkých herbicídnych postrekov pridať zmáčadlo (Silwet Star, Dropfor, Agrovital), zabezpečíte vyššiu a rýchlejšiu účinnosť postrekovej zmesi a jej odolnosť voči negatívnym vplyvom (sucho, slnečné žiarenie, vysoká teplota, zrážky a pod.)

lonstar obsahuje výnimočné sady dvoch prípravkov lontrel 300 a starane forte určené na ničenie nežiadúcich burín v okrasných trávnikoch.

vďaka svojmu zloženiu likviduje aj tie najodolnejšie buriny v trávniku.

balenie 20 + 15 ml stačí na plochu 250 m2.

použitie :

do požadovaného množstva vody postupne vlejte odmerané množstvo prípravku lontrel 300 a náslende po premiešaní vlejte odmerané množstvo prípravku starane forte a znovu dokladne premiešajte.

do všetkých herbicídnych postrekov je vhodné pridať zmáčadlo (silwet star, agrovital) čím zabezpečíte výššiu účinnosť postrekovej zmesy a jej odolnosť voči negatívnym vplyvom (sucho, slnečné žiarenie, vysoká teplota, zrážky a pod.

lontrel 300 citlivé buriny: pichliač roľný, ruman roľný, rumančeky a parumanček nevoňavý, chryzantémovka siatinová, turanec kanadský, lopúchy, podbeľ liečivý, nevädza poľná, výmrv slnečnice a ďalšie buriny z čeľade astrovité, stavikrvy a horčiaky, pohánkovec ovíjavý, lucerna siata, ľuľok čierny, ľuľok zemiakový, tetucha kozia a ďalšie buriny z čeľade mrkvovité.

odolné buriny: hluchavky a kapustovité buriny.

starane forte citlivé buriny: lipkavec obyčajný, pohánkovec ovíjavý, hviezdica prostredná, konopnica napuchnutá, stavikrv vtáčí, nezábudka roľná, štiavce.

stredne citlivé: povoja plotná. horčica roľná, pŕhľava malá, starček obyčajný, ľuľok čierny.

odolné buriny: veroniky, fialky, maky, výmrv repky, praslička, trváce dvojklíčnolistové buriny (napr. pichliač) a trávy.

balenie: 20 x 15 ml