Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Natura na bylinky 0,5L

«
Natura na bylinky 0,5L
kód tovaru: 122
EAN: 8594005007918
OTÁZKA K TOVARU
Vysoko kvalitné prírodné organické hnojivo podporuje vytvorenie bohatého koreňového systému živiny sú ľahko dostupné jedinečné zloženie pre kúzelnú arómu a výraznú chuť na hnojenie a prihnojovanie všetkých druhov byliniek, koreňovej zeleniny (majoránka, šalvia, tymián, medovka a iné), korenia a ďalších aromatických rastlín pestovaných v nádobách a vo voľnej pôde vhodné pre ekologické poľnohospodárstvo.

Hnojivo je vyrobené len z prírodných surovín – melasy, melasových výpalkov a mletých fosfátov. Obsahuje potrebné živiny v priaznivom pomere vrátane prirodzeného obsahu stopových prvkov. Živiny sú pre bylinky ľahko dostupné. Jedinečné zloženie hnojiva zaistí kúzelnú arómu a výraznú chuť byliniek. Hnojivo je certifikované na použitie v ekologickom poľnohospodárstve. Použitie hnojiva neškodí domácim miláčikom!

Rozsah a spôsob použitia:
Na hnojenie a na prihnojovanie byliniek, koreninovej zeleniny (majoránka, šalvia, tymián, medovka ai), korenia, a ďalších aromatických rastlín pestovaných v nádobách i voľnej pôde. Prihnojovanie vykonávajte formou zálievky: 15 ml (viečko od fľaše) nalejte do 1 - 3 litrov vody a premiešajte. Týmto roztokom prihnojujte 1 x za 14 dní. Pred použitím obsah dôkladne pretrepte!