Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Natura tyčinkové hnojivo Big Beat

«
Natura tyčinkové hnojivo Big Beat
kód tovaru: 9591
EAN: 8594005004405
OTÁZKA K TOVARU
Tyčinkové hnojivo je organo-minerálné hnojivo s insekticídnym účinkom, určené pre všetky druhy kvitnúcích a nekvitnúcích rastlin, byliniek, ovocia a zeleniny pestovaných v nádobách. Posilňuje a regeneruje rastliny pri poškodení savými škodcami a omedzuje tak ich škodlivost. Vďaka vysokému podielu dusíku hnojivo podporuje zdravý rast a vitalitu rastlin. Obsahuje bentonit a zeolit, ktorý na seba púta živiny a následne ich uvolňuje do pôdy pre potreby rastlin. Najvyšší účinok je dosiahnutý pri preventivnom použití, najlepšie pred prvím výskytom savých škodcou na rastlinách, príp. hneď pri ich prvom výskyte.

NATURA Big Beat tyčinkové hnojivo je organo-minerálne hnojivo určené pre všetky druhy kvitnúcich aj nekvitnúcich rastlín, byliniek, ovocia a zeleniny pestovaných v nádobách. Posilňuje a regeneruje rastliny pri poškodení cicavými škodcami a obmedzuje tak ich škodlivosť. Vďaka vysokému podielu dusíka hnojivo podporuje zdravý rast a vitalitu rastlín. Obsahuje bentonit a zeolit, ktoré na seba pútajú živiny a následne ich uvoľňujú do pôdy pre potreby rastlín. Najvyšší účinok je dosiahnutý pri preventívnom použití, najlepšie pred prvým výskytom cicavých škodcov na rastlinách, popr. hneď pri ich prvom výskyte.

zloženie: N-P-K (dusík-fosfor-draslík) v pomere 9-0,1-0,5 + horčík 0,5 %, prírodná zložka z rastlinných zvyškov, bentonit, zeolit
hnojivo vyživuje rastliny po dobu 3 mesiacov
1 tyčinka nahradí 3 bežné tyčinky
zložka, ktorá obmedzuje výskyt a škodlivosť škodcov = na prírodnej báze
vysoký podiel dusíka ďalšie prírodné zložky- bentonit + zeolit
tyčinka sa po svojej životnosti rozpadne na neškodné prírodné látky, ktoré sa bežne vyskytujú v pôde
jednoduchá aplikácia
odporúčame zalievať zhora, cez substrát

Dávkovanie: 2 tyčinky pre priemer kvetináča 12 cm, 4 tyčinky pre priemer 15 cm, 8 tyčiniek pre priemer 18 cm