Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Orgamin Muškát 0,5kg Forestina

«
Orgamin Muškát 0,5kg Forestina
kód tovaru: 4333
EAN: 8594003191190
OTÁZKA K TOVARU
Biominerálne hnojivo s rohovinou na muškáty a ďalšie balkónové rastliny - N 10 %, P 8 %, K 8 %, Mg 3 %.
Biomín na muškáty, surfínie a ďalšie balkónové rastliny je výdatné, ekologicky priaznivé organicko-minerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina. Táto prírodná surovina je obzvlášť cenená pre obsah organicky viazaného dusíka, ktorý sa pôsobením pôdnych mikroorganizmov uvoľňuje postupne, takže je rastlinami maximálne využitý po dlhšie vegetačné obdobie. V optimálnom pomere sú v tomto hnojive zastúpené aj ostatné zdroje živín, nevyhnutných na harmonický vývoj a zdravý rast všetkých balkónových rastlín.

Použitie

Hnojenie Biomínom - muškát sa vykonáva hlavne na začiatku vegetácie, kedy sa rovnomerne do výsadbového substrátu primieša hnojivo.

Dávkovanie

Na bežný 50 cm kvetináč aplikujte zhruba 2 polievkové lyžice Biominu - muškát. V prípade pridávania a zapravovania hnojiva priamo k už zasadenej rastline je ideálne dávať 1/3 polievkové lyžice k 1 rastline. Pri zapravovaní Biomínu - muškát do pôdy postupujte opatrne, aby nedošlo k poškodeniu koreňového systému rastlín. Následne odporúčame rastliny dostatočne zaliať. Pri ponechaní hnojiva na povrchu substrátu dochádza taktiež k pozvoľnému uvoľňovaniu živín, ale s menším efektom využitia všetkých kvalitatívnych vlastností, ktoré hnojivo BIOMIN ponúka.