Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Organicko-minerálne hnojivo na čučoriedky 1kg Agro CS

«
Organicko-minerálne hnojivo na čučoriedky 1kg Agro CS
kód tovaru: 4302
EAN: 8594005006034
OTÁZKA K TOVARU
Viaczložkové hnojivo dusík – fosfor – draslík (5 - 4 - 6). Organicko-minerálne hnojivo je výdatne viaczložkové hnojivo, ktoré vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dodá čučoriedkam a brusniciam potrebné živiny vo vyváženom pomere v priebehu až 60dní.Kombinácia organickej a minerálnej zložky zaručí rýchle a zároveň dlhodobé pôsobenie hnojiva.Hnojivo je vhodné na všetky druhy čučoriedok a brusníc pestovanýchv nádobách aj vo voľnej prírode.

AGRO organominerálne hnojivo pre čučoriedky a brusnice podporuje tieto kyslomilné rastliny v zdravom raste a bohatom plodení . Hnojivo je vhodné pre všetky druhy čučoriedok a brusníc pestovaných v nádobách aj vo voľnej pôde, kde vďaka organickej a minerálnej zložke pôsobí rýchlo a zároveň dlhodobo až 60 dní. Hnojivo na brusnice a čučoriedky je viaczložkové a svojim zložením priaznivo ovplyvňuje vytváranie humusu v pôde a tým zvyšuje jej úrodnosť. Organická forma dusíka zabraňuje nežiaducemu prehnojeniu a reguluje vodný režim rastlín.

zloženie živín dusík – fosfor – draslík (5 - 4 - 6)
organická zložka rohovina je prírodným zdrojom dusíka a kokosové vlákna prevzdušňujú pôdu
minerálna zložka zaistí zdravý rast kríkov, bohatú úrodu kvalitných plodov a pôsobí v pôde už v priebehu niekoľkých dní po aplikácii
dávkovanie: k jednému kríku aplikujte 60 g hnojiva, použite priloženú odmerku (1 odmerka = 5 g)
Hnojivo pre čučoriedky a brusnice dodávame vo forme peletiek pre ľahkú manipuláciu a v sáčku uzatvárateľnom zipsom.