Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Rajčiak DS kolíkový Artisan Golden Bumble Bee

«
Rajčiak DS kolíkový Artisan Golden Bumble Bee
kód tovaru: 44652022
EAN: 8594073232250
OTÁZKA K TOVARU
Ďalšia odroda zo série ARTISAN, ktorú sme do sortimentu pre Váš veľký záujem zaradili. Plody sú chutné, šťavnaté, atraktivne zafarbené. Na tanieri krásne vynikne kontrast zlato oranžových plodov GOLDEN BUMBLE BEE s tmavo fialovými PURPLE BUMBLE BEE.

Artisan Golden Bumble Be je vzhľadovo atraktívna čerešňová paradajka s vynikajúcou sladkokyslou chuťou. Plody dorastajú 15 - 18 g, sú pevné a nepraskajú. Šupka i dužina sú oranžové s výrazným červeným žíhaním.

Pestovanie: Semená rajčiaka jedlého vysievame v marci až v apríli na teplé stanovisko v interiéri alebo v skleníku či fóliovníku. Paradajky vyžadujú pôdu bohatú na živiny. Do vonkajšieho záhona presádzame rastliny približne v polovici mája až v júni. Plody zbierame v júli až v septembri.

Paradajky sú náročnou kultúrou vyžadujúce starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme maštaľným hnojom. Pri predpestovanie sadby vykonávame výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykurovaných rýchliteľovi vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m 2.

Balenie: 30 semien