Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Rajčiak kol.Tigrino

«
Rajčiak kol.Tigrino
kód tovaru: 3284-44
EAN: 8590396328403
OTÁZKA K TOVARU
Rajčiak kolíkový cherry, so zeleno červenými, sladkými a chutnými plodmi.

Kolíkové cherry paradajky, s mierne červenými, hnedo – zeleno tigrovanými plodmi, veľmi príjemnej chuti. Sú určené hlavne na zber jednotlivých plodov. Vyžaduje pravidelnú závlahu, aby nedochádzalo k praskaniu plodov. Najvhodnejšie na pestovanie sú nevykurované fóliovníky a skleníky.

rajčiak kolíkový zelenočervený mlsné jazýčky tigrino je veľmi skorý cherry rajčiak s mimoriadne chutnými plodmi s priemerom 2 cm a hmotnosťou 16 – 20 gramov.

tigrino má pruhované (zebrované) zeleno hnedé plody, na reze sú tmavo červené až červeno hnedé. vyniká sladkou, aromatickou chuťou.

rajčiak je vhodný pre pestovanie na poli, vo fóliovníku i v sklenníku.

rajčiaky sú náročnou kultúrou, vyžadujú starostlivú agrotechniku. vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. pôdu na jeseň vyhnojíme. na predpestovanie sadby robíme výsev v marci. v štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. do nevykúrených rýchliarni vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 – 4 rastliny na m2.

kolíkové odrody počas vegetácie vysádzame k opore a odstraňujeme bočné výhony z pazúch listov. zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. najväčšia spotreba vody nastáva v dobe tvorby plodov, menšia spotreba vody je počas zretia plodov.

zalievame vždy po zbere, aby sa znížilo nebezpečenstvo praskania plodov. výhodná je zálievka podmokom (priamo na pôdu a ku koreňom).

balenie: 30 semien