Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Rajčiak kol.Tornádo univ.

«
Rajčiak kol.Tornádo univ.
kód tovaru: 3202-66
EAN: 8590396320209
OTÁZKA K TOVARU
Poloraný plastický hybrid s univerzálnym použitím, poskytuje stabilné výnosy. Plody sú guľovité, tmavočervené bez žíhanie.

Paradajky sú náročnou kultúrou vyžadujúce starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme maštaľným hnojom. Pri predpestovanie sadby vykonávame výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykurovaných rýchliteľovi vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m2. Kolíkový odrody počas vegetácie vysádzame k opore a odstraňujeme bočné výhony z úžľabia listov. Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčší potreba vody nastáva

v čase tvorby plodov, menšia potreba vody je pri dozrievanie plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sme znížili nebezpečenstvo praskaniu plodov. Výhodná je zálievka podmokom.

HTS: 3,2 g
V 1 g: 311 semien
Výsev: marec - apríl
Úroda: jún - október

odroda:
TORNÁDO F1 - kolekcia NAJ - poloraný plastický hybrid s univerzálnym použitím, poskytujúce stabilné výnosy. Plody s hmotnosťou 80 -100 g sú guľovité až ploche guľovité, hladké, bez žíhanie, v zrelosti tmavočervené. Vyžaduje vyrovnaný vlahový režim, aby sa predišlo praskaniu plodov.

Rajčiak kolíkový: TORNÁDO F1 (Lycopersicon esculentum Mill./Rajčiak kolíkový)

Popis:
Poloraný plastický hybrid s univerzálnym použitím, poskytujúce stabilné výnosy. Plody sú guľovité až ploche guľovité, hladké, pevné. Nezrelé plody bez žíhanie, zrelé tmavočervené. Vyžaduje vyrovnaný vlahový režim, aby sa predišlo praskaniu plodov.

Paradajky sú náročnou kultúrou vyžadujúce starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme maštaľným hnojom. Pri predpestovanie sadby vykonávame výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykurovaných rýchliteľovi vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m 2.
Kolíkový odrody počas vegetácie vysádzame k opore a odstraňujeme bočné výhony z úžľabia listov.
Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčší potreba vody nastáva v čase tvorby plodov, menšia potreba vody je pri dozrievanie plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sme znížili nebezpečenstvo praskaniu plodov. Výhodná je zálievka podmokom.

hnojenie:
N 120 kg N / ha
P 100 kg P2O5 / ha
K 130 kg K 2O / ha