Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Rajčiak kríč.Oranže

«
Rajčiak kríč.Oranže
kód tovaru: 3120-55
EAN: 8590396312006
OTÁZKA K TOVARU
ORANŽE - Nová odroda netradičnej oranžovej farby plodu s vysokým obsahom vitamínov. Rajčiak Oranže je sfarbením i dietetickými vlastnosťami príťažlivá a vhodná predovšetkým pre deti. V zrelosti je skorá až stredne skorá, na pôdu nenáročná. Plody sú plocho guľovité, stredné, oranžové.

Odroda netradičnej oranžovej farby plodov s vysokým obsahom vitamínov. Sfarbením aj dietetickými vlastnosťami je príťažlivá a vhodná predovšetkým pre deti. Je skorá až stredne skorá, na pôdu nenáročná. Plody sú plocho guľovité, stredné, oranžové.

Balenie: 0,60 g

Hnojenie N 120 kg N/ha
P 100 kg P2O5/ha
K 130 kg K2O/ha

Rajčiaky sú náročnou kultúrou, vyžadujú starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme. Na predpestovanie sadby robíme výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykúrených rýchliarni vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m2. Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčšia spotreba vody nastáva v dobe tvorby plodov, menšia spotreba vody je počas zretia plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sa znížilo nebezpečenstvo praskania plodov. Výhodná je zálievka podmokom.

Rajčiak kríčkový na ručný zber

HTS 2,6 g
v 1 g je 390 semien