Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Trávniková náplasť 1kg Agro CS

«
Trávniková náplasť 1kg Agro CS
kód tovaru: 9647
OTÁZKA K TOVARU
Oprava poškodeného trávnika v 3 krokoch a pomocou jediného výrobku, obsahuje rýchlo rastúce semená tráv – nový trávnik vyklíči už do 14 dní, hnojivo dodá novo rastúcim trávam dostatok energie – urýchli ich rast špeciálny substrát z kokosovej rašeliny spoločne s AQUA Cellom® je spoľahlivou zásobárňou vody – zadržiava vodu v blízkosti klíčiacich tráv.
balenie 1 kg vystačí na opravu 2 m2

FLORIA Trávniková náplasť 3 v 1 je ideálny pomocník na opravu vzhľadu Vášho trávnika. Ak sa Vám objavujú po zime lysiny alebo je trávnik nejakým spôsobom poškodený, je použitie tohto lieku najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom opravy. Jedným krokom poškodené miesto ľahko opravíte. Za veľmi krátku dobu Vám na poškodenom mieste vyrastie nový odolný trávnik. Tento prostriedok je vyrobený z prémiového kokosového substrátu, semien rýchlo klíčiacich tráv a dlhodobo pôsobiaceho hnojiva. Všetky zložky spoločne zaistia semenám tráv ideálne prostredie pre ich rýchle klíčenie a rast.

oprava poškodeného trávnika v 3 krokoch a pomocou jediného výrobku
kokosový substrát dobre zadržiava vodu a podporuje klíčenie tráv
semená tráv obsahujú špeciálny druh rýchlo klíčiacich tráv - nový trávnik vzklíči už do 14 dní
dlohodobo pôsobiace hnojivo dodáva klíčiacim semenám tráv výživu a zrýchľuje ich rast
obsahuje AQUA Cell®, ktorý uľahčuje prenikanie vody do substrátu a predlžuje nutnosť pravidelnej zálievky. Špeciálny kokosový substrát je spoločne s AQUA Cellom® spoľahlivou zásobárňou vody - zadržiava vodu v blízkosti klíčiacich tráv
balenie 1 kg vystačí na opravu 2 m?
KOKOSOVÉ VLÁKNA
Priaznivo pôsobia na nezliehavosť substrátu a predlžujú jeho životnosť.

AQUA Cell®
Drobné častice AQUA Cell® pomáhajú rozvádzať vodu s živinami po celom objeme pestovateľskej nádoby a postupne ich vydávať tak, ako rastlina vyžaduje. Spomaľuje proces vysychania substrátu, znižuje sa spotreba vody aj početnosť zálievky.