Kategórie

Zrýchlené objednávanie

AGROTEAM (https://www.agroteampresov.sk/)

Vitality komplex univerzál 0,5l Agro CS

«
Vitality komplex univerzál 0,5l Agro CS
kód tovaru: 144
EAN: 8594005006300
OTÁZKA K TOVARU
Na všetky druhy izbových , balkónových a okrasných rastlín. Obsahuje urýchľovač rastu – špeciálny výluh z dážďovkového kompostu. Zvyšuje odolnosť rastlín voči stresu (sucho, premokrenie a pod.). Pôsobí regeneračne – pri poškodení chorobami a škodcami.

Vitality komplex je vhodný pre oslabené, nerastúce a zanedbané rastliny, pre všetky druhy izbových rastlín, drobného ovocia, zeleniny, okrasných rastlín a ďalších rastlín na záhrade. Urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami.

Hnojivo Agro Vitality Komplex 0,5 litra je vhodné pre oslabené, nerastúce a zanedbané rastliny, pre všetky druhy izbových rastlín, drobného ovocia, zeleniny, okrasných rastlín a ďalších rastlín na záhrade. Urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami. Výborne sa hodí na oživenie vzhľadu rastlín, ktoré obnovia svoj pôvodný vzhľad a začnú vytvárať nové výhonky. Vitality Komplex podporuje rast rastlín, zvyšuje tvorbu kvetu, pri plodovej zelenine a ovocí, priaznivo ovplyvňuje veľkosť a chuť plodov a dokonca zvyšuje aj obsah vitamínu C.

Hlavné prednosti
Urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami
Obmedzuje únavu pôdy
Zvyšuje tvorbu kvetu
Ovplyvňuje veľkosť a chuť plodov
Prírodné enzýmy
Základom Vitality Komplexu sú prírodné enzýmy vznikajúce v tráviacom ústrojenstve kalifornských dážďoviek rodu Eisenia, ktoré zrýchľujú transport živín z pôdy do rastlín i procesy v rastlinách, zlepšujú využitie živín z pôdy a pomáhajú k zväčšeniu koreňovej plochy, následne aj nadzemné časti rastliny. Rastliny reagujú zvýšenou tvorbou koreňového systému a následne zelenej hmoty.

Ďalšie zložky hnojiva
Ďalšou významnou zložkou Vitality Komplexu sú humínové a fulvinové kyseliny. Obmedzujú únavu pôdy a jej vyčerpanie, vytvárajú podmienky na tvorbu humusu, sprístupňujú živiny pre rastliny, živiny sú dôležité pre základnú výživu rastlín.

Poslednou účinnou zložkou Vitality Komplexu sú základné živiny – dusík, fosfor, draslík – a mikroprvky.

Dávkovanie
15 ml do 1 l vody na obnovenie vitality poškodených rastlín
15 ml do 1,5 l vody na postrek na list - balenie 1 l na namiešanie 66 l špeciálnej zálievky
0,5 l na namiešanie 33 l špeciálnej zálievky